Szkolenie Auto Detailing


Kompleksowe szkolenia z car detailingu - nauczą Cię zawodu detaileraKto szkoli?

Nazywam się Mateusz Kliński i nadszedł okres w mojej karierze w którym postanowiłem przekazywać zdobytą wiedzę innym. Ponad dziesięć lat przepracowanych przy pielęgnacji samochodów, nauka na własną rękę, próby przy setkach różnych kosmetyków aby wybrać te optymalne, setki godzin na stworzenie zoptymalizowanej pracy przy autach sprawiło, że poczułem się gotowy na uczenie innych perfekcji. Ty również możesz przejść tą drogę, poświęcić kilka lat aby otworzyć swój biznes. Ale nie musisz. Przekażę Ci całą moją wiedzę zdobytą przez te lata abyś mógł szybciej wdrożyć się w świat pielęgnacji aut i ominąć, przynajmniej część, błędów które popełniłem ja.Jak szkolimy?

Większość czasu na szkoleniu będziesz pracował przy autach normalnie użytkowanych. Nauczysz się podstaw z którymi będziesz mógł rozpocząć karierę w auto detailingu. Po wykonanym kursie nie zostawimy Cię samego, w każdym momencie kariery będziesz mógł do nas wpaść czy zadzwonić jeżeli będziesz mieć jakieś pytania czy problem do rozwiązania. Zaczynamy zapisy na szkolenia jedno oraz trzy dniowe. A wkrótce będziemy poszerzać ofertę.

Zapraszamy do studia Detal

Wybierz program szkoleniowy


Pakiet Basic lub StandardSzkolenie Basic
1200zł

Zobacz

Szkolenie Standard
3500zł

Zobacz

Zadzwoń i dowiedz się więcej


535 523 428

Szczegóły i plan programów szkoleniowych z auto detailingu


Pakiet BasicSzkolenie Basic skierowane jest dla osób które stawiają pierwsze kroki w pielęgnacji samochodów. Nie są do końca przekonani, czy detailing jest dla nich i chcą się spróbować. Bez wydawania majątku na pierwsze szkolenia uświadomisz sobie czy ta branża jest dla Ciebie. Wybierając szkolenie Basic poznasz podstawowe obszary pielęgnacji samochodu, począwszy od technik mycia, poprzez polerowanie lakieru systemem Dual Action, na zabezpieczeniu woskami i powłokami kończąc Otrzymasz najbardziej efektywny i komfortowy model warsztatów, bo ponad 70% czasu spędzisz na praktycznych ćwiczeniach pod okiem trenera m. in. myjąc auto, polerując lakier czy aplikując powłokę ochronną. Dowiesz się jak uniknąć kosztownych błędów początkującego, które mogą zakończyć się reklamacją ze strony klienta i w efekcie Twoimi stratami finansowymi oraz wizerunkowymi. Bolesnymi, zwłaszcza na początku drogi w detailingu. Sprzęt, akcesoria, kosmetyki i chemia przestaną dla Ciebie być tajemnicą, a to bardzo ważny aspekt w pracy. Zaprezentujemy Ci zestaw sprzętu i środków, które uważamy za najlepsze dla początkujących. Otrzymasz doradctwo personalne oraz biznesowe. Będziesz mógł w każdym momencie prowadzenia swojej działalności skontaktować się z nami a my postaramy się Tobie pomóc.


Co otrzymujesz w cenie szkolenia?

W cenie szkolenia Basic za kwotę 1200zł
1. ok 8h szkolenia(30% teoria, 70% praktyka)
2. Niezbędny sprzęt i akcesoria
3. Certyfikat imienny
4. Kawa, herbata, napoje oraz przekąski
5. Ciepły posiłek w porze obiadowej.


Zakres szkolenia
Wyslij zgłoszenie już teraz


detalszczecin@gmail.com

Pakiet StandardSzkolenie Standard stworzyliśmyu z myślą o ludziach którzy stawiają pierwsze kroki w pielęgnacji samochodów i są przekonani,że ta branża jest dla nich i chcą dalej rozwijać sie w tej dziedzinie. Wybierając szkolenie Standard poznasz podstawowe obszary pielęgnacji samochodu, począwszy od technik mycia, poprzez polerowanie lakieru systemem Dual Action oraz maszynami rotacyjnymi, na zabezpieczeniu woskami i powłokami kończąc. Dowiesz się jak prawidłowo i bezpiecznie kompleksowo wyczyścic i zakonserwować wnętrze samochodu. Otrzymasz najbardziej efektywny i komfortowy model warsztatów, bo ponad 70% czasu spędzisz na praktycznych ćwiczeniach pod okiem trenerów m. in. myjąc auto, polerując lakier czy aplikując powłokę ochronną Dowiesz się jak uniknąć kosztownych błędów początkującego, które mogą zakończyć się reklamacją ze strony klienta i w efekcie Twoimi stratami finansowymi oraz wizerunkowymi. Bolesnymi, zwłaszcza na początku drogi w detailingu. Sprzęt, akcesoria, kosmetyki i chemia przestaną dla Ciebie być tajemnicą, a to bardzo ważny aspekt w pracy. Zaprezentujemy Ci zestaw sprzętu i środków, które uważamy za najlepsze dla początkujących. Otrzymasz doradctwo personalne oraz biznesowe. Będziesz mógł w każdym momencie prowadzenia swojej działalności skontaktować się z nami a my postaramy się Tobie pomóc.


Co otrzymujesz w cenie szkolenia?

W cenie szkolenia Standard za kwotę 3500zł
1. Trzy dniowe kompleksowe szkolenie detailingowe
2. Niezbędny sprzęt i akcesoria
3. Dwa certyfikaty imienne ( certyfikat Detal Academy, certyfikat aplikacji powłok Kisho)
4. Kawa, herbata, napoje oraz przekąski
5. Ciepły posiłek w porze obiadowej


Dzień pierwszy:

Wykłady


Praktyka


Dzień drugi:

Wykłady


Praktyka


Dzień trzeci:

Wykłady


Praktyka